No result could be fetched.

No result could be fetched.

Σάββατο 1η Ιουλίου – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδευτερο πάει Λιλιπούπολη επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανης

10:00-12:00 Νικος Παλατος κ Σταύρος Μπέκας Moviesonic

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθόδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανοβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Αντώνης Ξαγάς και Ελεάνα Γαρίνη Mic label

17:00-19:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music

19:00-23:00 To Μεταδεύτερο στο 20ο Αντιρατσιστικό φεστιβάλ:

19:00-20:00 Δημήτρης Ντούζγος Κινηματόγραφος

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιας Όλα είναι δρόμος

21:000-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

00:00-1:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο Μεταδεύτερης ευκαιρίας

01:00-02:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

Σάββατο 27/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Νίκος Παλάτος και Σταύρος Μπέκας Moviesonis

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθόδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο (Ε)

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 H Φωνή του Γϊγαντα και ο Φόβος του Νάνου

16:00-17:00 Πανος Μαρινόπουλος Crossroads

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus

19:00-20:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιάς Όλα είναι δρόμος

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Τόνια Σταυροπούλου Στις μουσικές χαρίσου

00:00-01:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο Μεταδεύτερης ευκαιρίας

00:00-01:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

Σάββατο 29/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Ελεάνα Γαρίνη και Αντώνης Ξαγάς Mic label

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιάς Όλα είναι δρόμος

21:00-22:00 Τόνια Σταυροπούλου Στις μουσικές χαρίσου

22:00-23:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

23:00-00:00 Μιχάλης Νευραδάκης Διάλογος

Σάββατο 25/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές από την Ελεονώρα Αγγέλου

12:00-13:00 Δέσποινα Τσιπίδη Μελωδικές αποδράσεις

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Αντώνης Ξαγάς και Ελεάνα Γαρίνη Mic label

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music

20:00-21:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

21:00-22:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petroliva VI 

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Μιχάλης Νευραδάκης Διάλογος

Σάββατο 17/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδευτερο πάει Λιλιπούπολη επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανης

10:00-12:00 Νικος Παλατος κ Σταύρος Μπέκας Moviesonic

12:00-13:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανοβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Αντώνης Ξαγάς και Ελεάνα Γαρίνη Mic label

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera Break

19:00-20:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιας Όλα είναι δρόμος

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασιλης Δίπλας Γυμνά Καλώδια

23:00-00:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

00:00-1:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο Μεταδεύτερης ευκαιρίας

01;00-02:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

Σάββατο 20/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Ελεονώρα Αγγέλου – Summer circles

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθόδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο (Ε)

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Πανος Μαρινόπουλος Crossroads

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Ελεονώρα Αγγέλου Hortus conclusus

19:00-20:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιάς Όλα είναι δρόμος (Ε)

21:00-22:00 Κατερίνα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Τόνια Σταυροπούλου Στις μουσικές χαρίσου

00:00-01:00 Μάνος Μπούρας Σχολείο Μεταδεύτερης ευκαιρίας

00:00-01:00 Παναγιώτης Φουρκιώτης Σαμποτάζ

Σάββατο 22/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια κ παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Ελεονώρα Αγγέλου Protest songs for a better world

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθόδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο (E)

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 H Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

16:00-17:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Βαγγέλης Χαλικιάς Όλα είναι δρόμος

20:00- Αγγελική Τουμπανάκη, Γιάγκος Χαιρέτης, Πετρολούκας Χαλκιάς Ζωντανή μετάδοση από την Πλατεία Πρωτομαγιάς

Σάββατο 18/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι (Ε)

12:00-13:00 Ελεονώρα Αγγέλου Waiting for spring

13:00-14:00 Δήμητρα Τερανόβα

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads

16:00-17:00 Αντώνης Ξαγάς και Ελεάνα Γαρίνη Mic label

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Μαρία Βάιναλη Αθώες ραδιουργίες

20:00-21:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο 

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Μιχάλης Νευραδάκης Διάλογος

Σάββατο 10/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδευτερο πάει Λιλιπούπολη επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανης

10:00-12:00 Νικος Παλατος κ Σταύρος Μπέκας Moviesonic

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθοδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανοβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Παναγιωτης Μαρινόπουλος Crossroads

17:00-18:00 Αντώνης Ξαγάς και Ελεάνα Γαρίνη Mic label

18:00-19:00 Κωνσταντίνος Παλιατσάρας Opera BReak

19:00-20:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιας Όλα είναι δρόμος

21:00-22:00 Τόνια Σταυροπούλου Στις μουσικές χαρίσου

22:00-23:00 Βασιλης Δίπλας Γυμνά Καλώδια

23:00-00:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του Μαύρου

Σάββατο 13/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι (E)

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθόδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο (Ε)

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Πανος Μαρινόπουλος Crossroads

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιάς Όλα είναι δρόμος

21:00-22:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Μιχάλης Νευραδάκης Διάλογος

Σάββατο 8/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

08:00-09:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια κ παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθόδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Αντώνης Ξαγάς και Ελεάνα Γαρίνη Mic label

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιάς Όλα είναι δρόμος

21:00-22:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

22:00 – Lost Bodies, Music from the empty quarter. Ζωντανή μετάδοση από το Ιλιον plus

Σάββατο 11/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι (Ε)

12:00-13:00 Γκέλη Μαντούβαλου Petrolina VI (Ε)

13:00-14:00 Δήμητρα Τερανόβα

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads

16:00-17:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

20:00-21:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο 

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Μιχάλης Νευραδάκης Διάλογος

Σάββατο 3/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδευτερο πάει Λιλιπούπολη επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανης

10:00-12:00 Νικος Παλατος κ Σταύρος Μπέκας Moviesonic

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθοδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανοβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Παναγιωτης Μαρινόπουλος Crossroads

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελατος Με βερμούτ και πιπερμαν

18:00-19:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music

19:00-20:00 Ελεονωρα Αγγέλου Hortus conclusus

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιας Όλα είναι δρόμος

21:00-22:00 Κατερινα Σωτηρίου Terra Incognita

22:00-23:00 Βασιλης Δίπλας Γυμνά Καλώδια

23:00-00:00 Μιχαλης Νευραδακης Διάλογος

Σάββατο 6/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη, επιμέλεια παρουσίαση Γιώργος Ι. Αλλαμανής

10:00-12:00 Νίκος Παλάτος & Σταύρος Μπέκας Moviesonic (E)

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθόδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Ελεάνα Γαρίνη και Αντώνης Ξαγάς Mic label

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιάς Όλα είναι δρόμος

21:00-22:00 Τόνια Σταυροπούλου Στις μουσικές χαρίσου

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Μιχάλης Νευραδάκης Διάλογος

Σάββατο 1/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

08:00-10:00 Γιάννης Διαμαντόπουλος The art of music

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι

12:00-13:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον

13:00-14:00 Δήμητρα Τερρανόβα

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Μανδραγόρας 23mg

16:00-17:00 Αντώνης Ξαγάς και Ελεάνα Γαρίνη Mic label

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Τόνια Σταυροπούλου Στις μουσικές χαρίσου

20:00-21:00 Βαγγέλης Χαλικιάς Όλα είναι δρόμος

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Μιχάλης Νευραδάκης Διάλογος

Σάββατο 4/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Βαγγέλης Γαροφάλλου Αγριάλιτι (Ε)

12:00-13:00 Κατερίνα Παλαιοθοδωρου Με ένα μπλε ποδήλατο (Ε)

13:00-14:00 Δήμητρα Τερανόβα

14:00-15:00 Αντώνης Ζήβας Reclaim the music

15:00-16:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads

16:00-17:00 Αντώνης Ξαγάς & Ελεάνα Γαρίνη Mic label

17:00-18:00 Γιάννης Αγγελάτος Με βερμούτ και πίπερμαν

18:00-19:00 Κώστας Αδαμόπουλος Πανόραμα

19:00-20:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

20:00-21:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο 

22:00-23:00 Βασίλης Δίπλας Γυμνά καλώδια

23:00-00:00 Μιχάλης Νευραδάκης Διάλογος