Fetch Tweets: Rate limit exceeded Code: 88

Fetch Tweets: Rate limit exceeded Code: 88

Παρασκευή 7/7 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Ραδάμανθυς Αναστασάκης Εγώ, ο Ηνίοχος

11:00-12:00 Παναγιώτης Καλογερόπουλος Ολίγην ιστορία

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Ματούλα Γκουτζουρέλα Αμυγδαλοτσακίσματα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα (Ε)

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads (E)

21:00-22:00 Δήμητρα Τερρανόβα Ρώτα τη νύχτα να σου πει (Ε)

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Παρασκευή 9/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Ραδάμανθυς Αναστασάκης Εγώ, ο Ηνίοχος

11:00-12:00 Παναγιώτης Καλογερόπουλος Ολίγην ιστορία

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου (Ε)

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Ελεονώρα Αγγέλου Μεσημβρινόν Δαιμόνιον (Ε)

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-22:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Παρασκευή 12/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Ραδάμανθης Αναστασάκης Εγώ, ο Ηνίοχος

11:00-12:00 Δέσποινα Τσιπίδη Μελωδικές αποδράσεις (Ε)

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου (Ε)

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα (Ε)

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Θοδωτής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Παρασκευή 7/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές από την Ελεονώρα Αγγέλου

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού (Ε)

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 30/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Ραδάμανθυς Αναστασάκης Εγώ, ο Ηνίοχος

11:00-12:00 Παναγιώτης Καλογερόπουλος Ολίγην ιστορία

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Ματούλα Γκουτζουρέλα Αμυγδαλοτσακίσματα

14:00-15:00 Μανδραγόρας 23mg

15:00-16:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads (E)

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών (Ε)

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Παρασκευή 2/6 – Τ0 πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Ραδάμανθης Αναστασάκης Εγώ, ο Ηνίοχος

11:00-12:00 Παναγιώτης Καλογερόπουλος

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο (Ε)

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-22:00 Σταμάτης Πάρχας Αλιείς μαργαριταριών

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Παρασκευή 5/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού (Ε)

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Παρασκευή 31/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 23/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Ραδάμανθυς Αναστασάκης Εγώ, ο Ηνίοχος

11:00-12:00 Παναγιώτης Καλογερόπουλος Ολίγην ιστορία

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Ματούλα Γκουτζουρέλα Αμυγδαλοτσακίσματα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads (E)

21:00-22:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

pic.: The Night Gardener | Book by Terry Fan, illustrated by Eric Fan.

Παρασκευή 26/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Ραδάμανθης Αναστασάκης Εγώ, ο Ηνίοχος

11:00-12:00 Παναγιώτης Καλογερόπουλος

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Θοδωτής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Παρασκευή 28/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε (Ε)

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Παρασκευή 24/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα (Ε)

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Θοδωρής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list

Παρασκευή 16/6 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Ραδάμανθυς Αναστασάκης Εγώ, ο Ηνίοχος

11:00-12:00 Παναγιώτης Καλογερόπουλος Ολίγην ιστορία

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Ματούλα Γκουτζουρέλα Αμυγδαλοτσακίσματα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα (Ε)

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Παναγιώτης Μαρινόπουλος Crossroads (E)

21:00-22:00 Κώστας Παπαστεργίου Τρεις τοίχοι και ένα παράθυρο

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Μάκης Γκαρτζόπουλος Το άρωμα του τραγουδιού

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Παρασκευή 19/5 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-11:00 Ραδάμανθης Αναστασάκης Εγώ, ο Ηνίοχος

11:00-12:00 Δέσποινα Τσιπίδη Μελωδικές αποδράσεις (Ε)

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Θοδωτής Τσαπακίδης Γιαξεμπόρε (Ε)

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το Κουτσό

00:00-02:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black List

Παρασκευή 21/4 – Το πρόγραμμα της ημέρας

09:00-10:00 Το Μεταδεύτερο πάει Λιλιπούπολη – επιμέλεια, παρουσίαση Γ.Ι.Αλλαμανής

10:00-12:00 Μουσικές επιλογές από την Μαίρη Γκοτσούλια

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

22:00- Larry Gus live, Echo Canyon: Ζωντανή μετάδοση από το ΊΛΙΟΝ plus

Παρακσευή 17/3 – Το πρόγραμμα της ημέρας

10:00-12:00 Κάκια Ιγερινού Περί ανέμων και υδάτων ξανά (Ε)

12:00-13:00 Νίκος Αγαπάκης & Χρήστος Κορολής Η Φωνή του Γίγαντα και ο Φόβος του Νάνου

13:00-13:03 Άγγελος Σορτίκος Νέα για τον πολιτισμό

13:03-14:00 Βασίλης Κομύτης Ολόγραμμα

14:00-16:00 Δημήτρης Λέκκας Άσματα και phάσματα

16:00-17:00 Γιάννης Αγγελάτος Αποχρώσεις του μαύρου

17:00-18:00 Μπάμπης Μιχαλόπουλος Η ώρα του παιδιού

18:00-19:00 Δημήτρης Παπαδημητρίου @Καπέλο

19:00-20:00 Ειρήνη Παλαιολόγου Πλατεία Φρυκτωρίας

20:00-21:00 Μαρκέλα Ζαρίκου Τα παπιά και τα βαπόρια

21:00-22:00 Κωνσταντίνος Ζαχόπουλος Είμαστε όλοι αμαρτωλοί

22:00-23:00 Γιώργος Κόρρας Σινεράμα

23:00-00:00 Raoul Penman Ραδιοφωνική μεταφορά του blog Το κουτσό

00:0002:00 Ανδρέας Αναστασάκης Black list